Středeční odpoledne ve Speed Queen Pardubice

Středeční odpoledne ve Speed Queen Pardubice

9/11

Strávili jsme hezké středeční odpoledne v prádelně v Pardubicích. Nejenže jsme potřebovali vyprat pyžamáčky po focení a připravit je na další propagaci, ale současně nás zajímalo, co tyhle pračky dokážou a jak budou o naše pyžamáčky BORA pečovat.

Prostředí prádelny nás mile překvapilo. Hned po otevření dveří do prádelny nás uvítala příjemná vůně po eco pracích prostředcích. Prádelna je čistá, nová a evidentně opečovaná. Nebáli jsme se tedy pyžamáčky podrobit pracímu a sušícímu testu. Za hodinu jsme měli vypráno a vysušeno, prádlo jsme vytáhli ze sušičky voňávé a teploučké, jen se do něj zabořit.

Odpoledne nám zpříjemnil nově otevřený hrací koutek. Náš Vašík si tam krásně vyhrál s autodráhou a bonusem byla procházka k nedalekému rybníčku, který je od prádelny vzdálen asi 100 metrů, kde jsme nakrmili místní kachny a zkrátili si tak čekání na vyprání prádla.

Je to místo jako stvořené pro maminky s dětmi a nebo pro milovníky čistoty, kteří nemají čas trávit dlouhé hodiny doma a trápit se s prádlem. Takže teď už jenom to kafíčko, které bude v prádelně v brzké době možno zakoupit a budeme se těšit na další návštěvu.

 
Za team BORA
Barča, Janko a Vašík

 

Karlík blogger
Bora pyžama v prádelně Speed Queen 1Bora pyžama v prádelně Speed Queen 2Bora pyžama v prádelně Speed Queen 3Bora pyžama v prádelně Speed Queen 4Bora pyžama v prádelně Speed Queen 6Bora pyžama v prádelně Speed Queen 7
Eshop s pyžamovými kalhotami na míru a doplňky     /     © BoraDesign 2018