Dárkové balení

dárkové balení Bora_Přebal2

Na dárkové balení klademe velký důraz

Na míru ušité pyžamáky, dámské košilky nebo šortky vám zabalíme stylově do černé papírové krabičky. Darková krabička je vyrobena z recyklovaného materiálu a následně potažena černým papírem s přírodním povrchem. Principem kašírování je spojování knihařské recyklované lepenky, která zabezpečuje pevnost a stabilitu krabičky s černým kartonem. Ten propůjčuje dárkovému balení přirozený a sametový vzhled.
dárkové balení Bora_krabička na fotky

Přejeme si, abyste krabičku dále mohli využívat

Hlavním argumentem pro výběr dárkové krabičky byl ten, že zkrátka toužime po tom, aby vám dělala společnost tak dlouho, co to jen půjde. Je totiž jako stvořená pro uchovávání fotek dospěláků, skic a básniček teenagerů a pokladů vašich dětí.
dárkové balení Bora_Přebal

Dárkovou krabičkou to začíná, ale rozhodně nekončí

Každý rok navrhneme několik designových přebalů, takže naše dárkové balení se stále mění. Vždy se jedná o sezonní limitku, takže se s námi nebudete nudit. Aktuální design naleznete vždy na našem Instagramu nebo Facebooku.
dárkové balené Bora pyžama_stuha2

Pyžamáčky jako dárek

Každý kousek z naší šicí dílny vám zabalíme zvlášť. Darkově zabalené pyžamáčky se tím stanou skvělým dárkem k narozenínám, Vánocům a nebo na svátek svatého Valentýna. Vše obstaráme za vás a vy tím ušetříte spoustu času. Dárek můžete rovnou předat a potešit tím své milované.
dárkové balené Bora pyžama_stuha

Na každém detailu záleží

Na dárkovém balení od nás nebude chybět ani saténová stuha nebo ručně psané věnovaní. Stačí zakliknout patřičné okýnko v nákupním košíku. Ted už stačí vybrat z naší nabídky dámských košilek, na míru šitých pyžamáčků pro mužeženy a nebo pánských šortek.
Designové pyžamové kalhoty na míru Dnes doprava zdarma Potřebujete poradit? info@dopyzama.cz
Eshop s pyžamovými kalhotami na míru a doplňky     /     © BoraDesign 2018