Opravdové štěstí se skrývá v jednoduchých věcech

Koncept BORA se zrodil na základě touhy dopřát si komfort a potěšení ve chvílích, kdy jsme doma, v prostředí, kde se cítíme nejlépe, kde nabíráme síly a relaxujeme. Připravili jsme pro vás unikátní kolekci pyžamáků, toho nejpohodlnějšího domácího oblečení.
Najít pořádnou švadlenu byl nadlidský výkon
Poctivou královnu střihů s citlivou duší jsme našli až na potřetí. Hledání nám trvalo téměř dva roky.
Ničeho však nelitujeme, za každou zkušenost jsme vděčni a děkujeme za pomoc všem, kteří s námi trpělivě spolupracovali na cestě k pyžamáčkům jako lusk.
 
1
Vývoj a testování střihu
Na testování střihů jsme kladli velký důraz. Snažili jsme se o to, aby pyžamáčky sedly všem jako ulité a každý se v nich cítil skvěle.
Je nám ale jasné, že se pyžamáčky budou dále vyvíjet: a to díky vám a vašim námětům, které nám budou přínosnou inspirací.
2
Český dodavatel látek bylo základní kriterium
Pak již bylo jen třeba objevit ty nejkvalitnější látky českého původů s krásným vzorem a s potřebnými atesty.
Všechny tyto vlastnosti a ještě mnoho dalších jsme nalezli téměř za bukem. Jedna z posledních textilek v Čechách s bohatou historií a tradicí v textilním průmyslu nám poskytla vše, co jsme hledali, a my mohli nerušeně vybírat z bohaté kolekce materiálů, barev a dekorů.
3
Následovala propagace a tvorba e-shopu
Aby se pyžamáky dostaly až k vám a mohly s vámi trávit volný čas, bylo potřeba vytvořit e-shop.
Za ten vděčíme programátorským schopnostem Ondry a CMS systému Optimato. S tvorbou e-shopu se svezlo i focení kolekce pyžamových kalhot s kamarádem a výborným fotografem Tomášem Černým.
4
A co bude dál?
My jen doufáme, že plno úsměvů na tváři a hřejivý pocit na duši. Protože pyžamáky vznikly s láskou a tím nejlepším pocitem. Zkrátka, dali jsme do nich kus svého srdce.
5
Eshop s pyžamovými kalhotami na míru a doplňky     /     © BoraDesign 2018