Vánoční dárkové poukazy

Vánoční dárkové poukazy

5/12

Nevíte si rady s výběrem? Nechte výběr pyžamových kalhot BORA na obdarovaném a kupte raději vymazlený dárkový poukaz. Můžete si vybrat z poukazů pro muže i ženy. Každý poukaz vkládáme do designové černé obálky, kterou pečlivě ozdobíme vánoční zlatou mašlí a jmenovkou. Aby k vám doputoval v pořádku a nepomačkaný, vložíme jej do černé bublinkové obálky, která vám dárkový poukaz opečuje na cestě k obdarovanému. 

Rádi bychom vám připomněli termín posledních objednávek. Pyžamové kalhoty na míru přijímáme nejpozději do pátku 8. 12. 2016. Nevěšte ale hlavu, pokud nestíháte. Tištěné dárkové poukazy expedujeme až do středy 21. 12. 2016. Poté je ještě k dispozici nabídka online dárkových poukazů, které si můžete vytisknout doma a s láskou si je vyzdobit podle svého gusta.

Klidný předvánoční čas vám přeje celý team BORA.

 

Karlík blogger
1darkovy poukaz BORA1darkovy poukaz BORA pro muze2darkovy poukaz BORA pro muze3darkovy poukaz BORA pro zeny4darkovy poukaz BORA pro ženy5designová obalka6designov oblka7 darkove baleni8 darkove baleni9 bublinkova obalkabora bublinkova obalkabora pyzamove kalhoty
Eshop s pyžamovými kalhotami na míru a doplňky     /     © BoraDesign 2018