Dárkový poukaz

Dárkový poukaz pro muže

Každý muž ocení, když dostane pyžamové kalhoty ušité na míru. A jak se trefit do správného vkusu a současně zajistit, aby pyžamové kalhoty sedly jako ulité? Nijak. Nejsnažší je věnovat dárkový poukaz a nechat výběr na obdarovaném. Cenu dárkového poukazu můžete navolit pomoci přednastavených políček a nebo můžete zadat částku podle svého gusta.

Vyrobeno ručně v ČR
Vyrobeno ručně
v České republice
Vyrobeno s láskou k přírodě
Vyrobeno s láskou
k přírodě
Hand made
100% hand made
Dárkové balení
Odesíláme
v dárkovém balení
Doprava zdarma
Doprava
zdarma
Hodnota poukazu:
1250 Kč
1980 Kč
2250 Kč
Způsob doručení?
2.250 Kč
Cena s DPH
POUKA-MUŽI
Zobrazit více fotek
+6 fotografií

Materiál

Všechny dárkové poukazy tiskneme na recyklovaný papír.
I tak může být krásný. Recyklovaný papír má zajímavou barvu i strukturu. Recyklace papíru má velmi pozitivní vliv na životní prostředí. Používání recyklovaného papíru vede k nižším emisím znečišťujících látek do vzduchu i do vody. Zpracování sběrového papíru potřebuje oproti výrobě papíru z buničiny méně energie a méně vody. Každá tuna recyklovaného papíru ušetří kolem 14 stromů.

Milujeme detaily

Dárková-poukaz1
Tištěný dárkový poukaz
Formát poukazu je A4 bigovaný do formátu A5. Vkládáme ho do obálky, která ladí s designem přebalu. Nejčastěji bývá černá či šedá. Na obálce je slepotisk s logen značky.
Dárková-poukaz3
Designový přebal
Tímto to ale nekončí. Obálku vylepšíme designovým přebalem. Jedná se o sezonní limitku, takže se její vzhled několikrát do roka mění. Aktuální design naleznete vždy na našem Instagramu nebo Facebooku.
Dárková-poukaz4
Saténová stuha
Co by to bylo za dárek bez pořádné stuhy. Ani u našeho dárkového poukazu nesmí chybět. S dárkovým poukazem nebudete mít žádnou práci. Stačí ho jen s láskou darovat.

Dárkové balení

Dárkové balení je pro nás důležité
S každým dárkovým poukazem si vyhrajeme. Vytiskneme na něj unikátní kód, který obdarovaný při objednávce zadá v nákupním košíku. Následně mu bude cena poukazu odečtena. Vedle tištěného dárkového poukazu si můžete vybrat i poukaz online. Ihned po zaplacení vám jej pošleme na váš email. Pak už stačí jen vytisknout a vyzdobit po svém. Výhodou online poukazu je, že ho máte v mailu ihned. A ruku na srdce, kdo někdy nepospíchá...
Dárková-poukaz5

Zkušenosti našich klientů

Kate
Mrs. Sherlock. Nejlepší pyžamáčky ever!!! Mám pocit, že už je nechci nikdy svléci. Děkuji www.dopyzama.cz
Kate
Sabča
Prvni noc v novem pyzamku. Jako v bavlnce. Maximalne pohodlne. Dekuju
Sabča
Zuzka
Kdykoli si je na sebe obleču, zvednou mi náladu. Nevím, jak to dělají, ale funguje to. Je v nich tolik lásky! Pyžamáky do každé domácnosti! A povinně hlavně všem holkám na mateřské - jako lék na špatnou náladu. Moc děkuju, už objednávám další.
Zuzka
Eshop s pyžamovými kalhotami na míru a doplňky     /     © BoraDesign 2018