Dárkový poukaz

Dárkový poukaz pro muže

Každý muž ocení, když dostane pyžamové kalhoty ušité na míru. A jak se trefit do správného vkusu a současně zajistit, aby pyžamové kalhoty sedly jako ulité? Nijak. Nejsnažší je věnovat dárkový poukaz a nechat výběr na obdarovaném. Cenu dárkového poukazu můžete navolit pomoci přednastavených políček a nebo můžete zadat částku podle svého gusta.

Vyrobeno ručně v ČR
Vyrobeno ručně
v České republice
Vyrobeno s láskou k přírodě
Vyrobeno s láskou
k přírodě
Hand made
100% hand made
Dárkové balení
Odesíláme
v dárkovém balení
Doprava zdarma
Doprava
zdarma
Hodnota poukazu:
1250 Kč
1980 Kč
2250 Kč
Způsob doručení?
2.250 Kč
Cena s DPH
POUKA-MUŽI
Zobrazit více fotek
+6 fotografií

Materiál

Všechny dárkové poukazy tiskneme na recyklovaný papír.
I tak může být krásný. Recyklovaný papír má zajímavou barvu i strukturu. Recyklace papíru má velmi pozitivní vliv na životní prostředí. Používání recyklovaného papíru vede k nižším emisím znečišťujících látek do vzduchu i do vody. Zpracování sběrového papíru potřebuje oproti výrobě papíru z buničiny méně energie a méně vody. Každá tuna recyklovaného papíru ušetří kolem 14 stromů.

Milujeme detaily

Dárková-poukaz1
Tištěný dárkový poukaz
Formát poukazu je A4 bigovaný do formátu A5. Vkládáme ho do obálky, která ladí s designem přebalu. Nejčastěji bývá černá či šedá. Na obálce je slepotisk s logen značky.
Dárková-poukaz3
Designový přebal
Tímto to ale nekončí. Obálku vylepšíme designovým přebalem. Jedná se o sezonní limitku, takže se její vzhled několikrát do roka mění. Aktuální design naleznete vždy na našem Instagramu nebo Facebooku.
Dárková-poukaz4
Saténová stuha
Co by to bylo za dárek bez pořádné stuhy. Ani u našeho dárkového poukazu nesmí chybět. S dárkovým poukazem nebudete mít žádnou práci. Stačí ho jen s láskou darovat.

Dárkové balení

Dárkové balení je pro nás důležité
S každým dárkovým poukazem si vyhrajeme. Vytiskneme na něj unikátní kód, který obdarovaný při objednávce zadá v nákupním košíku. Následně mu bude cena poukazu odečtena. Vedle tištěného dárkového poukazu si můžete vybrat i poukaz online. Ihned po zaplacení vám jej pošleme na váš email. Pak už stačí jen vytisknout a vyzdobit po svém. Výhodou online poukazu je, že ho máte v mailu ihned. A ruku na srdce, kdo někdy nepospíchá...
Dárková-poukaz5

Zkušenosti našich klientů

Lenka
Úžasný materiál, kvalitní zpracování a z mé strany velká spokojenost!
Lenka
Kate
Mrs. Sherlock. Nejlepší pyžamáčky ever!!! Mám pocit, že už je nechci nikdy svléci. Děkuji www.dopyzama.cz
Kate
Zuzka
Kdykoli si je na sebe obleču, zvednou mi náladu. Nevím, jak to dělají, ale funguje to. Je v nich tolik lásky! Pyžamáky do každé domácnosti! A povinně hlavně všem holkám na mateřské - jako lék na špatnou náladu. Moc děkuju, už objednávám další.
Zuzka
Eshop s pyžamovými kalhotami na míru a doplňky     /     © BoraDesign 2018