Překvapte muže u stromečku dokonalým vánočním dárkem

Už vás nebaví kupovat mužům stále ty samé vánoční dárky? Košile, kravaty, kolínskou, knížky. Všechno už dostali za život několikrát. Překvapte je letos něčím opravdu originálním.

Darujte jim luxusní pyžamové kalhoty na míru

Z našich pohodlných pyžamových kalhot se ráno nikomu nechce ven. Materiál kupujeme a kalhoty šijeme v Čechách. Naše švadlena je stříhá z těch nejkvalitnějších látek (bavlna, elasten) přímo na tělo zákazníkům. Jsou velmi příjemné na omak. V noci ani nevíte, že máte kalhoty z lehkého vzdušného materiálu na sobě. 
 
Originální vánoční dárek pro muže
Originální vánoční dárky pro muže
Dárkový poukaz na originální dárek pro muže
Vánoční dárek pro muže
Vánoční dárky pro muže
Ideální vánoční dárek pro muže
Designový vánoční dárek pro muže

Proč jsou pyžamové kalhoty ideálním vánočním dárkem pro muže:

Překvapíte originálním dárkem
Pyžamové kalhoty jsou opravdu originálním vánočním dárkem. Měsíčně jich ušijeme jen pár kusů. Pod stromečkem tak zazáří nejen naše pyžamáky, ale i váš nápad.
1
Dokonale sedí postavě
Pyžamové kalhoty šijeme přesně na míru konkrétního člověka. Nikde proto netlačí, netáhnou a mají správnou délku nohavic. Prostě perfektně sedí postavě. 
2
Doručíme vám je zdarma
Až do Vánoc máte v našem e-shopu dopravu zdarma. Ježíškovi se za dopravu dárků taky nikdy neplatilo.
3
Krásný, ale hlavně praktický dárek
S pyžamáky splníte dva základní parametry každého mužského dárku. Pohodlí + praktičnost. Díky příjemnému materiálu je muži budou rádi nosit.
4
Dají se nosit celý den
Pyžamové kalhoty ale neslouží pouze ke spaní. Dají se nosit jako elegantní domácí kalhoty i přes den. Muži pak vypadají skvěle i ve volném čase.
5
Eshop s pyžamovými kalhotami na míru a doplňky     /     © BoraDesign 2018